Aktuality

 


Odvetné utkání proti mistrovské Chrudimi skončilo stejně jako v prvním vzájemném zápase - 2:11. Jako dílčí úspěch můžeme považovat, že jsme v prvním poločase nad futsalovým hegemonem vedli 1:0, což se každému týmu jen tak nepodaří.

Hnedka první zápas roku 2019 v nejvyšší VARTA futsal lize odehrajeme proti mistrovské Chrudimi. Celek ERA-PACKU přivítáme na domácí palubovce. Utkání má výkop od 20 hodin ve Sportovní hale VŠB. Pokud se nemůžete dostavit osobně, sledujte naše utkání pomocí online reportáže ZDE.

Po dlouhé šesti týdenní odmlce odehrajeme opět utkání nejvyšší Varta futsal ligy na domácí palubovce. Naším soupeřem bude dosavadní lídr soutěže z Teplic. Utkání má výkop od 20 hodin ve Sportovní hale VŠB. Pokud se nemůžete dostavit osobně, sledujte naše utkání pomocí online reportáže ZDE.

V zápase hraném na domácí palubovce jsme třikrát museli dohánět ztrátu a vždy se nám to povedlo. Na branku 4 minuty před koncem už jsme ale nestihli reagovat a Olympik si tak z Ostravy odvezl všechny body. Náš celek je tak i po třetím kole stále bez bodu.

Po třech týdnech se nejvyšší futsalová VARTA liga opět přesouvá do Ostravy. Na naší domácí palubovce přivítáme nepříjemného soupeře z Mělníku. Utkání má výkop od 20 hodin ve Sportovní hale VŠB. Pokud se nemůžete dostavit osobně, sledujte naše utkání pomocí online reportáže ZDE.

V mistrovské Chrudimi jsme obdrželi 11 branek. Domácí dávali góly především z precizně nacvičených signálů. Útěchou mohou být alespoň dvě branky, které vsítil ve svém prvním mistrovském utkání Václav Chromečka.

Hned v prvním venkovním utkání této sezóny nás čeká Mission: Impossible. Náš celek zajíždí do silné Chrudimi. Tým FK ERA-PACK Chrudim získal titul ve všech posledních 14 sezónách, proto jsou jakékoliv další komentáře zbytečné. Utkaní má výkop zítra od 20 hodin ve Sportovní hale Města Chrudim. Utkání můžete sledovat v online reportáži pomocí odkazu ...

Vstup do nejvyšší soutěže VARTA Futsal ligy naším futsalistům výsledkově nevyšel. Soupeř nám všechny své branky nastřílel v prvním poločase, v tom druhém už vycházel z obranného bloku, který se nám podařilo překonávat, ale naše šance nebyly přetaveny v branky.

Generálka na ligu nám zrovna na jedničku s hvězdičkou nedopadla. S Žilinou jsme prohráli 2:7. Dělali jsme spoustu chyb, soupeř nás moc k míči nepouštěl a šancí jsme měli jako šafránu. Každopádně do začátku ligy nám díky bohu zbývá spousta času nedostatky odstranit.