Aktuality

 


Po dlouhé šesti týdenní odmlce odehrajeme opět utkání nejvyšší Varta futsal ligy na domácí palubovce. Naším soupeřem bude dosavadní lídr soutěže z Teplic. Utkání má výkop od 20 hodin ve Sportovní hale VŠB. Pokud se nemůžete dostavit osobně, sledujte naše utkání pomocí online reportáže ZDE.

V zápase hraném na domácí palubovce jsme třikrát museli dohánět ztrátu a vždy se nám to povedlo. Na branku 4 minuty před koncem už jsme ale nestihli reagovat a Olympik si tak z Ostravy odvezl všechny body. Náš celek je tak i po třetím kole stále bez bodu.

Po třech týdnech se nejvyšší futsalová VARTA liga opět přesouvá do Ostravy. Na naší domácí palubovce přivítáme nepříjemného soupeře z Mělníku. Utkání má výkop od 20 hodin ve Sportovní hale VŠB. Pokud se nemůžete dostavit osobně, sledujte naše utkání pomocí online reportáže ZDE.

V mistrovské Chrudimi jsme obdrželi 11 branek. Domácí dávali góly především z precizně nacvičených signálů. Útěchou mohou být alespoň dvě branky, které vsítil ve svém prvním mistrovském utkání Václav Chromečka.

Hned v prvním venkovním utkání této sezóny nás čeká Mission: Impossible. Náš celek zajíždí do silné Chrudimi. Tým FK ERA-PACK Chrudim získal titul ve všech posledních 14 sezónách, proto jsou jakékoliv další komentáře zbytečné. Utkaní má výkop zítra od 20 hodin ve Sportovní hale Města Chrudim. Utkání můžete sledovat v online reportáži pomocí odkazu ...

Vstup do nejvyšší soutěže VARTA Futsal ligy naším futsalistům výsledkově nevyšel. Soupeř nám všechny své branky nastřílel v prvním poločase, v tom druhém už vycházel z obranného bloku, který se nám podařilo překonávat, ale naše šance nebyly přetaveny v branky.

Generálka na ligu nám zrovna na jedničku s hvězdičkou nedopadla. S Žilinou jsme prohráli 2:7. Dělali jsme spoustu chyb, soupeř nás moc k míči nepouštěl a šancí jsme měli jako šafránu. Každopádně do začátku ligy nám díky bohu zbývá spousta času nedostatky odstranit.

Zítra nás čeká od 20:00 poslední zkouška před startem ligy! Doma přivítáme celek ŠK MAKROTEAM Žilina, účastníka nejvyšší slovenské soutěže, který má v kádru čtveřici brazilců.