Aktuality

 


V dalším domácím zápase nás čekal Liberec na který jsme měli zvýšenou motivaci, jelikož v prvním našem vzájemném zápase jsme kvůli dopravní zácpě dorazili k soupeři až těsně před začátkem a Liberec nám nenechal ani chvíli na rozcvičení a hned se šlo hrát!

Opět po týdnu nás čeká další domácí utkání. Tentokrát přivítáme v rámci 20.kola nejvyšší futsalové VARTY ligy Liberec. Utkání má výkop v pátek 15.3. od 20 hodin ve Sportovní hale VŠB.

Dva týdny utekly a čeká nás další domácí utkání. Tentokrát přivítáme v rámci 19.kola nejvyšší futsalové VARTY ligy plzeňský Interobal. Utkání má výkop v pátek 8.3. od 20 hodin ve Sportovní hale VŠB.

V dalším domácím zápase nás čekalo druhé pražské S ovšem to o poznání slabší a to Slavia. Slavia má nicméně profesionální tým, který posílila rovněž o spoustu zahraničních hráčů, nicméně kvalit pražské Sparty ani zdaleka nedosahuje.

Dva týdny utekly a čeká nás další domácí utkání. Tentokrát přivítáme v rámci 17.kola nejvyšší futsalové VARTY ligy pražskou Slavii. Utkání má výkop v pátek 22.2. od 20 hodin ve Sportovní hale VŠB. Pokud se nemůžete dostavit osobně, sledujte naše utkání pomocí online reportáže ZDE.

Domácí utkání proti silnému soupeři jsme výsledkově nezvládli. Sparta zopakovala výsledek z posledního vzájemného klání, když nám opět nadělila 26 branek. Útěchou mohou být alespoň dvě branky útěchy, které se nám podařilo vsítit ke konci utkání a také fakt, že se nám podařilo vyprodat naší domácí halu.

Po dvou týdnech opět doma. Tentokrát přívítáme v rámci 16.kolo nejvyšši futsalové VARTY ligy pražskou Spartu, která vyhlásila před sezónou útok na titul - ostatně jako každý rok. Utkání má výkop v pátek 8.2. od 20 hodin ve Sportovní hale VŠB. Pokud se nemůžete dostavit osobně, sledujte naše utkání pomocí online reportáže ZDE.