Aktuality

 


V mistrovské Chrudimi jsme obdrželi 11 branek. Domácí dávali góly především z precizně nacvičených signálů. Útěchou mohou být alespoň dvě branky, které vsítil ve svém prvním mistrovském utkání Václav Chromečka.

Hned v prvním venkovním utkání této sezóny nás čeká Mission: Impossible. Náš celek zajíždí do silné Chrudimi. Tým FK ERA-PACK Chrudim získal titul ve všech posledních 14 sezónách, proto jsou jakékoliv další komentáře zbytečné. Utkaní má výkop zítra od 20 hodin ve Sportovní hale Města Chrudim. Utkání můžete sledovat v online reportáži pomocí odkazu ...

Vstup do nejvyšší soutěže VARTA Futsal ligy naším futsalistům výsledkově nevyšel. Soupeř nám všechny své branky nastřílel v prvním poločase, v tom druhém už vycházel z obranného bloku, který se nám podařilo překonávat, ale naše šance nebyly přetaveny v branky.

Generálka na ligu nám zrovna na jedničku s hvězdičkou nedopadla. S Žilinou jsme prohráli 2:7. Dělali jsme spoustu chyb, soupeř nás moc k míči nepouštěl a šancí jsme měli jako šafránu. Každopádně do začátku ligy nám díky bohu zbývá spousta času nedostatky odstranit.

Zítra nás čeká od 20:00 poslední zkouška před startem ligy! Doma přivítáme celek ŠK MAKROTEAM Žilina, účastníka nejvyšší slovenské soutěže, který má v kádru čtveřici brazilců.