REPORT | 22.kolo |Rozlučka s ligou se nám nepovedla!

30.03.2019

S Českou Lípou se nám opět bohužel rozsypala sestava až v den zápasu a proto jsme poslední náš zápas museli odehrát ve značně oslabené sestavě.

I přes to jsme se dostali do vedení 1:0 a v první půli nic nenasvědčovalo tomu, že by nemělo jít o vyrovnaný zápas.

Česká Lípa se nicméně dostala těsně před koncem první půle do trháku a druhou půli už pouze navyšovala skóre po našich chybách.

Martin Kapsa (VŠB TUO): "Poslední zápas v sezóně se nám na domácím hřišti povedl nejméně a ČL zaslouženě vyhrála vysokým rozdílem. Každopádně těch 7 měsíců do kterých je roztahaných 20 zápasů v základní části, byly strašně dlouhé a jsem všichni rádi, že už máme po sezóně."

Karel Kruliš (Česká Lípa): "V zapase s Ostravou jsme začali dobře tlačili jsme se do utočení ,ale byl to paradoxně soupeř který šel po našem špatném bránění do vedení,my jsme ale i po inkasovaném golů byly aktivnější a odměna přišla v 9 minutě kdy jsem vyrovnali a spadl z nás takový ten pomyslný tlak,potom jsme do poločasu přidali důležité branky které nás uklidnily.Do druhé půle se domácí snažili na začátku poločasu nás zatlačit ,ale poločas jsme opět zvládly a vyhráli jsme ho v našem doposud rekordním výsledku.Jsem hrdý na svůj tým i když v polovině soutěže jsme měli jen 3 body tak ta práce kterou jsme odvedly je skvělá,jsme v play off a to byl náš cíl.Teď se připravit na Spartu ,ale při její obrovské kvalitě to bude nesmírně těžké a favorit je jasný.Ale jdeme do boje ať už dopadne jakkoliv pro nás je to skvělý výsledek."