Report | 2.kolo | Chrudim nás vůbec nešetřila!

15.09.2018

V mistrovské Chrudimi jsme obdrželi 11 branek. Domácí dávali góly především z precizně nacvičených signálů. Útěchou mohou být alespoň dvě branky, které vsítil ve svém prvním mistrovském utkání Václav Chromečka.


Chrudimští nás vůbec nešetřili. Již v první minutě se do rohu Tomáše Koudelky ukázkově opřel Matěj Slováček, který tak poslal Chrudim bleskurychle do vedení. Na gól Antonia Bagatiniho sice zvládl po deseti minutách hry odpovědět hostující Václav Chromečka, do konce prvního poločasu přispěchal ERA-PACK s gólovým koncertem.

V rozmezí dvou třech minut se dvakrát prosadil Martin Doša, na dvě branky z utkání se posunul také Antonio Bagatini. A aby toho pro náš tým nebylo málo, dvě trefy do naší sítě zasadil také Pavel Drozd, poslední dárek na cestu do kabin poslal sedm vteřin před přestávkou Roman Mareš. Chrudim vedla v polovině 8:1 a bylo jasné, že v chrudimské hale se, na rozdíl od dalších souběžně hraných zápasů, drama konat nebude.

Po pauze nejprve dokonal hattrick Pavel Drozd. A nebyl jediný, kdo si z duelu odnesl hattrick, tříbrankový příděl dokonal také Martin Doša. Výčet chrudimských branek zakončíme u Tomáše Koudelky, ERA-PACK nás nakonec zdolal v poměru 11:2. Druhý gól Ostravy přidal opět Chromečka, kterému míč krásně předložil Petr.


Václav Chromečka (hráč VŠB-TU):

"Výsledek nevypadá hezky. Na druhou stranu je Chrudim nejlepším českým týmem a vyhrávat se do ní nejezdí. Z osobního hlediska jsem si svůj první futsalový zápas užil, dal jsem dvě branky - obě pro tatínka. Chrudimi gratuluji k výhře, na jejich hru byla opravdu radost koukat."


Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim):

"V útočné fázi jsme si vedli velmi dobře a vzhledem k výsledku prvního poločasu jsme po pauze trochu ztratili koncentraci. Nyní musíme odpočívat, protože nás již v úterý čeká velmi náročné utkání." FOTKY ZE ZÁPASU ZDEAutor: VCH