Preview | 1.kolo | První ligový zápas už zítra proti Hradišti!

06.09.2018

Po dlouhých devíti letech se vrací nejvyšší futsalová soutěž zpět do Ostravy. V 1.kole VARTA Futsal ligy přivítáme tým BAZOOKA CF Uherské Hradiště, který je také nováčkem. Zápas se hraje ve sportovní hale VŠB od 20 hodin. Pokud nemůžete fandit osobně, určitě sledujte portál www.onlajny.cz !


Týmu Uherského Hradiště se před sezónou povedlo získat Patrika Levčíka, který přichází z ambiciózní Sparty Praha a měl by být tahounem týmu v nadcházející sezóně. Lákadlem v týmu hostí může být pro fanoušky také bývalý fotbalista Petr Švancara.

Tým VŠB také nelenil a do svých řad přivedl několik nových tváří. Brankáře Sikoru a univerzály Petra, Uhera, Mikysku a Chromečku.


Patrik Janita (hráč VŠB-TU): 

Pro nás je to velmi speciální zápas hned v 1.kole. Minulou sezónu jsme se potkávali s Bazookou ve 2.lize, nyní své síly změříme v nejvyšší soutěži. O soupeřových kvalitách víme a nečeká nás nic jednoduchého. Bude to fyzicky náročné utkání, Bazooka hraje ofenzivní futsal, na který jsme se intenzivně připravovali. Věříme, že týmovým výkonem a bojovností utkání zvládneme. 


Martin Janečka (kapitán BAZOOKY):

Na první zápas ve VARTA futsal lize se velmi těšíme. Je to splněny sem všech hráčů, vedení i fanoušků. Před půl rokem jsme v ostravské hale dokázali uspět, tak pevně doufám, že se nám na to podaří navázat. Musíme k zápasu přistoupit plně odhodlání a sebevědomí, ale samozřejmě s pokorou k soupeři. 


Našemu celku přejeme šťastný "premiérový" vstup do nejvyšší soutěže!