Preview | 7.kolo | Zítra hostíme první Svarog Teplice!

08.11.2018

Po dlouhé šesti týdenní odmlce odehrajeme opět utkání nejvyšší Varta futsal ligy na domácí palubovce. Naším soupeřem bude dosavadní lídr soutěže z Teplic. Utkání má výkop od 20 hodin ve Sportovní hale VŠB. Pokud se nemůžete dostavit osobně, sledujte naše utkání pomocí online reportáže ZDE.


FC Svarog Teplice vstoupily do soutěže doslova ve velkém stylu. Tým ze severu Čech je po 6 odehraných zápasech stále stoprocentní, když ve svých zápasech pokořily i takové velikány jakými jsou pražské týmy Sparty a Slavie. Nejlepším střelcem našeho zítřejšího soupeře je David Černý s 6 zásahy, v závěsu jsou Jiří Baran a Claudinho s 5 zásahy.

Na úplně opačném pólu tabulky se nachází náš náš celek VŠB-TU Ostrava. V dosavadních 6 utkání jsme si nepřipsali ani jeden bod. Nutno dodat, že jsme v úvodu sezóny narazily na přední favority soutěže. Kdy jindy se může náš celek adaptovat na vítěznou vlnu, než před domácími fanoušky proti lídrovi celé soutěže!


Martin Kapsa (trenér VŠB-TU Ostrava):

"S Teplicemi už musíme bezpodmínečně bodovat. Je to pro nás velmi důležitý zápas, potřebujeme se konečně střelecky chytit a nastartovat vítěznou sérii, která by nás posunula vzhůru tabulkou." 

David Filinger (trenér Svarog FC): 

"V pátek zajíždíme k nováčkovi do Ostravy, kde nás čeká další ligový zápas. Abych řekl pravdu, vůbec nevím, co od soupeře očekávat. My si jedeme pro tři body, ostatní by pro nás byla ztráta. Budeme hrát svoji hru a soustředit se jen a jen na sebe. Určitě nesmíme soupeře podcenit a jít do toho naplno." 


Autor: VCH