Preview | 3.kolo | Doma přivítáme Olympik Mělník!

26.09.2018

Po třech týdnech se nejvyšší futsalová VARTA liga opět přesouvá do Ostravy. Na naší domácí palubovce přivítáme nepříjemného soupeře z Mělníku. Utkání má výkop od 20 hodin ve Sportovní hale VŠB. Pokud se nemůžete dostavit osobně, sledujte naše utkání pomocí online reportáže ZDE.


SK Olympik Mělník v premiérovém utkání podlehl Svarogu Teplicím 2:6. Chuť si ale náš soupeř spravil hned v dalším kole, když na domácí půdě porazil favorizovaný SK Interobal Plzeň 4:2. Nejlepším střelcem Mělníku je Jiří Vokoun, který zaznamenal již dva přesné zásahy.

Náš celek VŠB-TU si v úvodních dvou kolech připsal dvě porážky. V prvním utkání jsme v našem domácím prostředí podlehli Uherskému Hradišti 1:3, v dalším kole jsme jeli do mistrovské Chrudimi, kde se nekonal zázrak a odvezli jsme si vysokou prohru 11:2. Utkání s Mělníkem je pro nás velmi důležité a chceme v něm získat maximální počet bodů.


Ondřej Kyselák (hráč VŠB-TU):

,,Chtěli bychom navázat na dobré výkony před reprezentační přestávkou, zejména pak na výborný výkon s Uherským Hradištěm, který jsme bohužel nestvrdili body. Do domácího zápasu půjdeme tedy s tím, abychom už nějaké body získali, nejlépe tři. Na druhou stranu jsme si vědomi kvality soupeře, který v prvním kole dokázal porazit favorizovanou Plzeň. Další kolo zajíždíme na půdu Helasu také tým, s kterým bychom chtěli bojovat o play -off. Z tohoto důvodu budou pro nás tyto utkání velice důležitá."

Jakub Němec (trenér Olympiku Mělník):

,,Ve venkovních zápasech se nám daří body sbírat výrazně méně než v těch domácích. Do Ostravy ale pojedeme vyhrát, jinak by naše domácí vítězství nad Plzní ztratilo na hodnotě. Chceme do play-off, proto musíme týmy, se kterými budeme o play-off bojovat, porážet. VŠB je sice prvoligový nováček, ale bude nás čekat velmi těžký zápas. Zatím se jim nedaří sbírat body a určitě to budou chtít zlomit s námi. My jsme však nic nepodcenili, zápasu jsme podřídili týdenní přípravu." 


Autor: VCH