Preview | 2.kolo | Jedeme do mistrovské Chrudimi!

13.09.2018

Hned v prvním venkovním utkání této sezóny nás čeká Mission: Impossible. Náš celek zajíždí do silné Chrudimi. Tým FK ERA-PACK Chrudim získal titul ve všech posledních 14 sezónách, proto jsou jakékoliv další komentáře zbytečné. Utkaní má výkop zítra od 20 hodin ve Sportovní hale Města Chrudim. Utkání můžete sledovat v online reportáži pomocí odkazu ZDE


ERA-PACK vstupuje do nové sezóny se stejnými cíli jako tomu bylo vždy. Zisk mistrovského titulu a úspěch v Lize mistrů. Týmu mají k těmto metám dopomoci především zahraniční hráči a opory - Brazilci Max s Felipem a Kazachstánec Éverton. Tým po dlouhých letech opustil kapitán Rešetár, který jíž kope za plzeňský Interobal.

VŠB - TU nejde do duelu s žádným velkým očekáváním. Jsme si vědomi neuvěřitelné síly našeho soupeře. Proto dostanou v tomto utkání šanci především hráči, kteří mají minimální ligové zkušenosti. Chromečka s Chalupou nastoupí tak vůbec ke svému prvnímu ligovému startu. Premiéru v dresu VŠB si odchytá také brankář Sikora.


Martin Kapsa (trenér VŠB-TU):

"Bohužel se nám nepodařilo získat na zápas do Chrudimi autobus od Chelsea, tak tam zkusíme zaparkovat alespoň nějaký český autobus, který se ještě budeme snažit podezdít prešovským betonem. Vítěz je bohužel dopředu jasný a my si tam pojedeme pro co nejvíce zkušeností do další části sezony." 


Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim):

"V dalším zápase budeme pokračovat v našem vývoji, zejména při hře do obrany. V prvním zápase jsme vytvořili řadu chyb, které lze omluvit debutem, ale dále si již musíme rozdíly mezi obranou a útokem vybalancovat. Jsem si jistý, že předvedeme znovu lepší výkon. Musíme zůstat soustředěni na naši práci a splnit cíle utkání. Utkání je pro nás velmi důležité a z toho důvodu mu věnujeme maximální pozornost." 


Autor: VCH