Report | 1.kolo | BAZOOKA si odváží všechny tři body!

08.09.2018

Vstup do nejvyšší soutěže VARTA Futsal ligy naším futsalistům výsledkově nevyšel. Soupeř nám všechny své branky nastřílel v prvním poločase, v tom druhém už vycházel z obranného bloku, který se nám podařilo překonávat, ale naše šance nebyly přetaveny v branky. 


Hned v první minutě jsme umožnili Uherskému Hradišti kopat penaltu, když Michal Mikyska v pokutovém území podrazil nabíhajícího hráče. Lukáš Křivánek svou penaltovou šanci nepromarnil a kop proměnil - 0:1. O tři minuty později přidali hosté další branku, když se po pěkné kombinaci hostů prosadil Martin Janečka - 0:2. Do trháku šla BAZOOKA v 17.minutě, když se prosadil Jan Šipka - 0:3. 

Do druhého poločasu vstoupil náš tým aktivně, vysoko napadal a odměnou mu byla vstřelená branka, když se do samostatného úniku dostal Jakub Petr, který z úhlu nastřelil tyč, míč se ale odrazil k dobíhajícímu Ondřeji Kyselákovi, který dotlačil míč do prázdné brány - 1:3. VŠB se i nadále prezentovala aktivní hrou, vytvářela si slibné brankové příležitosti, žádná z nich se ovšem neujala. Uherské Hradiště si výsledek v závěru utkání pohlídalo a z ostravské haly si odvezlo všechny tři body.

Příští týden čeká náš celek cesta do mistrovské Chrudimi!


Martin Kapsa (trenér VŠB - TU):

Jsem s naší hrou spokojený. Kluci odjezdili celý zápas od začátku až do konce a na hřišti to bylo vidět. Jsme rád, že jsme si vytvořili velké množství šancí a že pokračujeme ve výkonech, kterými jsme se prezentovali na Evropských hrách. To že jsme dneska nezískali tři body, tak s tím se nedá nic dělat, takové zápasy prostě jsou. Nicméně, asi by mě více trápilo, kdybychom byli horší, nic nehráli a body nějak ukopali. Teď se můžeme v klidu 3 týdny připravovat na třetí a čtvrté kolo. Mezi tím nás čeká zápas s Chrudimí a přátelské utkání s Roubem. 


Roman Sopůšek (nový kapitán Bazooky):

Vyšel nám vstup do utkání, když jsme hned při prvním střídání vstřelili gól z penalty. Potom už Ostrava musela hrát dopředu, což nám hrálo do karet a my mohli chodit do rychlých brejků. Musím pochválit celý tým za předvedený výkon. Hodně důležité tři body, které se budeme snažit potvrdit následující zápas doma s Litoměřicemi. 


FOTKY ZE ZÁPASU ZDE


Přehled utkání

Autor: VCH